Tagfelvétel - 2013/14 tavaszi félév

Bejegyzés: admin, 2014-02-14 15:30:40

A Wigner Jenő Szakkollégium tagfelvételt hirdet a 2013/2014 tanév tavaszi félévére. Szeretettel várunk mindenkit, aki felsőoktatásban tanul és a tanórákon kívül is érdeklődik a természettudomány szépségei iránt.

Jelentkezni a wjsz.bme@gmail.com email címre küldött körülbelül fél oldalas motivációs levéllel lehet. A motivációs levélben a hallgató szakmai tevékenységeiről, érdeklődési köréről, illetve bármi egyéb közösségi vagy más terveiről olvasnánk szívesen. A jelentkezőkkel felvételi elbeszélgetés során ismerkedünk meg, ahol az illető tanulmányi átlaga, előképzettsége és tudományos tevékenysége iránt fogunk érdeklődni. A felvételi elbeszélgetésekre február 20-án kerül sor az esti órákban a Kármán Tódor Kollégiumban. Kérünk minden jelentkezőt, hogy motivációs levelét legkésőbb a megjelölt időpont előtt két nappal küldje el.